Výrazný vplyv fast fashion módy ma negatívny dopad na životné prostredie. Je všeobecne známe, že práve textilný priemysel patrí k najšpinavším priemyslom. To však neznamená, že si už nikdy nebudeme môcť dopriať nové oblečenie.
V súčasnosti je však u žien do 30 rokov obľúbený najmä ležérny štýl. Čo je však veľmi zarážajúce, začínajú ho obľubovať aj ženy v stredných rokov.
Ležérny štýl v podstate nemá pravidlá. Prvoradá nie je upravenosť, ale pohodlnosť. Pri ležérnom štýle sa používajú kombinácie pohodlných materiálov, v ktorých sa zákazníci cítia pohodlne aj po niekoľkých hodinách.

Dámske tenisky nesmú chýbať

K ležérnemu štýlu obliekania bezpochyby patria aj tenisky. Možno sa vám zdá, ale aj dámske tenisky môžu byť kombinované s elegantnejšími kúskami. V obchodoch s obuvou natrafíte na viaceré módne tenisky. My vám však odporúčame orientovať sa na klasické dámske tenisky v jednej farbe bez zbytočných rušivých vzorov.

Kožené dámske tenisky navyše ponosíte aj k obľúbeným jednofarebným elegantným sakám. Stačí ich skombinovať s voľným vzorovaným topom a jednoduchými džínsami a skvelý ležérny outfit je na svete.

Kulotky – najpohodlnejšie nohavice vo všeobecnosti

Jedná sa o rozšírené a skrátené nohavice. Ženy ich nosievajú najčastejšie cez letné mesiace, poprípade na jar. Patria k najpohodlnejším nohaviciam vo všeobecnosti. Bývajú vyrábané z ľahkého materiálu, predovšetkým však z chladivého modalu a príjemnej 100% bavlny.
Môžete k nim nosiť elegantné kabelky a vôbec to nebude pôsobiť rušivo. Ak preferujete ležérny štýl obliekania, vo vašom šatníku si nájdu svoje miesto aj príjemné kulotky.

Boyfriend šaty

Ležérny štýl je typický voľnejšími strihmi (výnimkou sú len obtiahnuté slim fit džínsy), a práve preto ženy preferujúce tento štýl preferujú aj tzv. boyfriend šaty. Jedná sa o šaty, ktoré vyzerajú ako predĺžené pánske tričká a sú veľmi pohodlné, trendy, príjemné.
Kombinujeme ich s klasickými teniskami, mokasínami, sandálmi, ale aj s čoraz populárnejšími dámskymi mulami na rovnej podrážke.
Boyfriend šaty zakryjú vaše nedostatky, najmä však väčšie bruško. Ak pravidelne pijete zelenú kávu, nemusíte sa však báť, že by vám tieto šaty deformovali postavu.
Sú pohodlné, štýlové a zároveň aj sexy.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *