Milé dámy, slečny, myslíte si, že nakúpiť mužom spodnú bielizeň ako darček nie je originálne ale skôr nudné? Máme pre Vás štyri dôvody, prečo by ste mali zmeniť názor a kúpiť svojmu chlapovi práve pár značkových boxeriek.

Štyri dôvody, prečo sú značkové boxerky výborný darček pre muža 1. Osobný a luxusný darček, ktorý mu iný nekúpi

Kto by mal mužovi venovať spodné prádlo, ak to nie ste práve vy? Práve Vy svojho muža poznáte a viete, čo má najradšej a čo mu najviac sedí. Bielizeň je dar, ktorý je osobný a nikto iný mu ho nedá.

Ak sa navyše obzriete po značkových boxerkách, dáte mu nielen niečo intímne, ale aj luxusné. Nákupom kvalitného prádla, ktoré je pohodlné a zdravotne nezávadné, mu dáte najavo, že vám na ňom skutočne záleží. Jednoduchý dar tak môže odrazu vyzerať oveľa zaujímavejšie. Čo Vy nato?

2. Praktickosť sama o sebe

My muži sme väčšinou praktickí a spodné prádlo rozhodne patrí k tým užitočnejším veciam a darom. Bielizeň je predsa nutnosťou a súčasťou nášho každodenného života, preto ju nebudeme vnímať ako zbytočnosť.

Okrem toho je to vhodný dar pre všetkých mužov, bez ohľadu na vek či záľuby a hodí sa na každú príležitosť – Vianoce, Valentín, narodeniny alebo len tak pre potešenie.

Ak mužovi bielizeň nekúpite vy, bude to musieť urobiť sám a predsa poznáte chlapa… Ktorý z nás by sa vyslovene vyžíval vo vyberaní spodného prádla? Muž určite ocení oveľa viac, ak ho dostane od vás a nebude sa musieť takýmto nákupom vôbec zaoberať.

Štyri dôvody, prečo sú značkové boxerky výborný darček pre muža

3. Potešíte ho

Pri pohľade na boxerky v darčekovom balení možno nebude kričať od radosti a možno to ani neprizná, ale bude naozaj rád. Je to práve preto, že je to praktické a je to od vás.

Ak mu navyše namiesto obyčajných lacných boxeriek venujete značkové kúsky, určite to veľmi ocení a benefit z toho predsa môžete mať i Vy… Sám chlap by možno neinvestoval do luxusnejšieho prádla, ale verte, že ten rozdiel bude citeľný. A vďaka vám ho môže pocítiť aj on sám.

Štyri dôvody, prečo sú značkové boxerky výborný darček pre muža

4. Radosť urobíte aj sebe

Pohľad na svojho muža v pekných nových boxerkách bude rozhodne príjemnejší ako na chlapa v starej vyťahanej bielizni. Oblečte si ho do toho, čo sa páči aj Vám a urobíte tým radosť aj samej sebe. Prádlo, v ktorom bude Váš muž vyzerať sexy, mu dozaista zdvihne aj sebavedomie a určite sa vám v ňom rád predvedie…

Ak siahnete po značkách ako Calvin Klein, Tommy Hilfiger, Polo Ralph Lauren, Diesel či Emporio Armani, pretože patria medzi mužmi k tým najobľúbenejším, sú kvalitné, bezpečné a elegantné, určite si u neho šplhnete.

Avšak pozor! Môže nastať možnosť, že po kúpe prvých luxusných boxeriek ich bude považovať za samozrejmosť a vyslovene ich v budúcnosti očakávať. Pre Vás to však môže byť aj výhoda. Nielenže bude nosiť to, čo sa páči vám, ale uľahčí vám to aj nakupovanie darčekov do budúcna. Nová spodná bielizeň bude jednoznačnou voľbou.

V prípade, že sa vám predstava neustálych nákupov jeho bielizne nepozdáva, k dispozícii máte multibalenie. Sama budete prekvapená, ako dlho mu tých pár kusov kvalitného prádla vydrží.

Boxerky sú najuniverzálnejším typom mužského spodného prádla. Všetko, čo sme opísali vyššie, však platí aj pre trenky, slipy či jogsy. Vyberte si, čo vášmu mužovi padne najviac vhod. Ak si nie ste isté, čo by pre Vášho muža bolo najideálnejšie, najbližšie prinesieme článok s pomôckou, aké spodné prádlo je najvhodnejšie podľa typu jeho postavy.

Štyri dôvody, prečo sú značkové boxerky výborný darček pre muža

zdroj a foto: Attractiv.sk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *