Tričko Hard Work s trendovým nápisom je "must have" v šatníku týchNa e-shope www.nakupdoma.sk si nájdu svoje aj športoví nadšenci, v ponuke tu totiž nájdete výživové doplnky, dámske a pánske fitness oblečenie a príslušenstvo na cvičenie od firmy GymBeam. Je to popredná firma, ktorá vznikla v roku 2013 a od ostatných obchodov sa odlišuje tým, že zamestnáva a spolupracuje len s profesionálmi a vrcholovými športovcami.

Najväčšou odlišnosťou GymBeam je, že okrem známych svetových značiek doplnkov výživy, firma je výrobcom a predajcom aj vlastnej značky GymBeam. Už od svojho vzniku sa spoločnosť pohrávala s myšlienkou výroby vlastných suplementov, a po roku testovania, analýz a rozborov v júli 2014 prišla na trh so svojim prvým produktom a postupne začala rozšírovať svoj sortiment.

Šiltovka Mesh Panel Cap Baby Pink má jednoduchý ale zároveň trendový dizajn

V súčasnosti tu nájdete proteíny rôzdnych zdrojov, spaľovače tukov, aminokyseliny a bcaa, dokonca aj vitamíny, minerály a ďalšia športová výživa, najnovšie aj fitness jedlo, snacky a superfoods ako orieškové maslá, chia semienka, quinou, a mnoho iných. Z kuchynského náčinia tu nechýbajú shakery, z outdoorového vybavenia chladiace tašky a boxy, ďalšie príslušenstvá ako bandáže či opasky na cvičenie. K dispozícii sú tu aj fitness knihy.

Pri výrobe svojich produktov, ktorá sa prevádzkuje v Nemecku, GymBeam dbá na kvalitu použitých surovín, ktoré sú európskeho pôvodu, ako aj efektívne a dômyselne prepracované formule. Výroba vždy prebieha na základe prísnych postupov a kritérii v plne akreditovaných farmaceutických výrobných zariadeniach, kde sa kvalita produkovaného tovaru a jeho obsah pravidelne testuje pod dohľadom štátnych kontrolných úradov. Okrem doplnkov výživy firma začala vyrábať a predávať pod značkou Gym Beam Clothing aj príslušenstvo na cvičenie a oblečenie pre mužov aj ženy, od šortiek, teplákov, legín, cez tričká a tielka, až po mikiny a kompresné oblečenie.

zdroj a fotografie: GymBeam

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *