25. júla 2018 – Značku FASARDIofficial.sk asi nie je nutné predstavovať. Je to obchod so štýlovým dámskym oblečením, ktorého hlavným cieľom je ponúknuť ženám kvalitné kúsky oblečenia za rozumné ceny. Zameriava sa výlučne na slečny a dámy.

FASARDIofficial.sk - Objavte s nami kolekcie moderného oblečenia, ktoré zdôraznia váš štýl!

V ponuke je najmodernejšie oblečenie, aby si tu každá žena našla v každom ročnom období to svoje. Nechýbajú všetky kategórie dámskeho oblečenia cez šaty, nohavice, topy, bundy, mikiny či súpravy a overaly. Nájdete tu tiež blejzre a kardigány, svetre, vesty, džínsy, legíny, šortky, tepláky, trojštvrťové nohavice, zo šiat červené, čierne, koktejlové, krátke, puzdrové, šaty na chladné dni, spoločenské šaty, sukne, ale aj fitness oblečenie, body, košele, tielka, tričká, tuniky, kolekcia PREMIUM a samozrejmosťou sú VÝPREDAJE až 75%!

FASARDIofficial.sk - Objavte s nami kolekcie moderného oblečenia, ktoré zdôraznia váš štýl!FASARDIofficial.sk - Objavte s nami kolekcie moderného oblečenia, ktoré zdôraznia váš štýl!

Hlavnou prioritou a konkurenčnou výhodou je široká ponuka šiat. Šaty tu sú v ponuke na každú príležitosť v širokej farebnej palete, pričom obchod vsádza na pohodlnosť a ponúka oblečenie z bavlny. Ani ženy s väčšou konfekčnou veľkosťou tu nemajú žiadne obmedzenia, keďže si tu vyberú ženy s veľkosťou oblečenia XS/S, ale aj s veľkosťou M/L/XL/XXL.

FASARDIofficial.sk - Objavte s nami kolekcie moderného oblečenia, ktoré zdôraznia váš štýl!

Tovar sa tu pre zákazníčky dopĺňa každý týždeň, pričom je dôraz, prinášať vždy niečo nové, pútavé, moderné, no zároveň cenovo prístupné.

Ďalšími prioritami a konkurenčnými výhodami FASARDIofficial.sk sú:
– 100%-ný prozákaznícky prístup
– 100%-ný zákaznícky servis
– Dodanie už do 24 hodín
– Nízke ceny
– Moderný tovar
– Najširšia ponuka šiat
– Každý deň nový tovar, nové trendy!

FASARDIofficial.sk – Objavte s nami kolekcie moderného oblečenia, ktoré zdôraznia váš štýl!

FASARDIofficial.sk - Objavte s nami kolekcie moderného oblečenia, ktoré zdôraznia váš štýl!FASARDIofficial.sk - Objavte s nami kolekcie moderného oblečenia, ktoré zdôraznia váš štýl!FASARDIofficial.sk - Objavte s nami kolekcie moderného oblečenia, ktoré zdôraznia váš štýl!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *